“Bir Marka” olma yolunda 1986 yılında Kütahya’da iki odalı bir ofiste faaliyetine başlar Fatih Ofset. İlk zamanlar telefonu bile yoktur. Başlangıçta el tezzgahı serigrafi baskı masası bir de Seydi Ahmet SALTIK

2012 yılında sektöre destek olmak ve bütün matbaacıların ortak sıkıntısı olan İstanbul gibi büyük şehirlere baskı yaptırma termin sürelerin uzun olması gibi sorunları aşmak için, Kütahya 'nın İlk Dört Renkli Baskı Makinası HEİDELBRG SM 52-4, Kütahya'nın  İlk Baskı öncesi teknolojisi  CTP AGFA ACENTO 2, baskı sonrası için son sistem makineler alarak yatırım yapmaya karar verir. 

2016 yılında baskı sonrasında tanınmış markalarla ekipmanını güçlendirir. 

Fatih Ofset, teknolojinin tüm imkanlarını müşterisinin hizmetine sunmakla birlikte rakiplerini değil, doğanın mükemmeliğini koruyan yüksek baskı kalitesini hedefler.

Baskı öncesinde, doğrudan kalıba pozlama teknolojisi CTP ile kimyasalsız olarak değer kayıpları yaşanmaksızın, tasarımda görebildiğiniz tüm güzellikleri ve ince detayları eksiksiz bir biçimde kağıda aktarır.

Yüzünü daima geleceğe dönen Fatih Ofset, asla bitmeyecek düşleri ve yeni hedefleri ile her zaman daha iyiye doğru gelişimini sürdürecek, kariyerine bir marka olmanın getirdiği sorumlulukla devam edecektir.